TECHNOLOGIA KINETIC W UŻYTKU DOMOWYM

Technologię KINETIC wprowadziliśmy również do Twojego domu, z czego jesteśmy bardzo dumni. Stworzyliśmy KINETIC REACTOR na twój kran.

DOMOWY KINETIC REACTOR

W ofercie mamy trzy rodzaje KINETIC REACTOR:

KR-T BASIC ma na celu poprawę jakości wody pitnej tam, gdzie woda pitna jest dość spójna

-KR-T PANONIA jest przeznaczona głównie dla regionu panońskiego, w którym występują poważne problemy z przestrzeganiem przepisów dotyczących wody pitnej

-KR-T PROFESSIONAL jest przeznaczony przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych i służy jako dodatkowy segment czyszczący do profesjonalnych instalacji KR.

Wymiary KR-T są różne. Najpopularniejsze wymiary to M24 i M22. Mniej popularne wymiary to M20, M18 wbudowany gwint i M24 wbudowany gwint.

KR-shower to słuchawka prysznicowa, która posiada zintegrowaną technologię KINETIC oraz pozwala na znacznie lepsze nawilżenie skóry oraz zmniejszenie tworzenia się kamienia pod prysznicem. Zapewnia również zdrową wodę pod prysznicem.

Scale prevention

Zapobieganie osadzaniu się kamienia

KINETIC-Reactor Heavy metals neutralization

Neutralizacja metali rozpuszczonych

KINETIC-Reactor Chlorine efficiency increase with its reduction

Większa wydajność chloru oraz jego redukcja

KINETIC-Reactor Overall bacteria reduction

Ogólna redukcja bakterii

KINETIC-Reactor Biofilm prevention

Zapobieganie tworzeniu się biofilmu

KINETIC-Reactor Water saving

Oszczędzanie wody

Instalacja Kinetic Reactor dla bojlera niskociśnieniowego


Do prawidłowego działania KINETIC REACTOR potrzebny jest tylko przepływ wody i ciśnienie większe niż 1 bar. Bez chemikaliów, bez dodatkowej energii i bez skomplikowanego oprogramowania do obsługi urządzenia. Kinetic Reactor na kranie nie nadaje się do montażu na baterii z doprowadzeniem ciepłej wody z kotła niskociśnieniowego (5 l – 10 l). Więcej informacji poniżej.

Nasi klienci


Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy dostrzegli zalety technologii KINETIC i teraz piją naprawdę dobrą wodę. To jak picie czystej wody źródlanej z kranu w szklance. Wszystko to dzięki naszej siatce napowietrzającej KINETIC REACTOR do baterii kuchennej (i nie tylko).

DOMOWY KINETIC REACTOR